Saç Ekiminde Kalem Tekniği

Saç Ekiminde, Son Teknoloji olan DHI Kalem Tekniğini Uygulamamız ile Müşteri Memnuniyeti %98 oranında.

2008 yılından itibaren İstanbul’da oluşturmaya başladığımız mesleki deneyimlerimiz sonucunda, bizi tercih eden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin memnuniyet oranı %98 ‘dir. Şu anda hastanemiz Antalya’da faaliyetine devam etmektedir.

Uzman kadromuzla hasta sağlığını ön planda tutan, başarıya ve elle tutulur sonuçlara odaklanan, son teknolojiyi takip eden ve sürekli kendini yenileyen bir yaklaşımla hastalarımızın mevcut sorunlarını çözmek ve yaşam kalitelerini yükseltmek için çalışıyoruz.

Amacımız, modern tıbbın ve estetik dünyasının insanlığa sunduğu tüm imkanları kullanarak, en büyük arzularınızdan biri olan hastalarımıza sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırmaktır. En büyük motivasyon ve gurur kaynağımız bu sonuca ulaştırdığımız ve yüzünü güldürdüğümüz tüm hastalarımızdır.

Çok iyi bildiğiniz gibi, saç ekimi işlemleri hastanede yapılması gereken tıbbi bir operasyondur.

MEDICA Saç Ekim Merkezi olarak operasyonlarımızı MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ‘nde yapmaktayız.

DHI Saç Ekimi Kalem Tekniği

Teknolojinin gelişimi ile Saç Ekiminde sürekli gelişen yeni teknikler ortaya çıkmaktadır. Son olarak hastaların daha memnun kalması ve garantili sonuçlar alınmasında DHI Kalem Tekniği uygulamaları başlamıştır. Bu teknik ile saç ekiminde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

DHI (Direct Hair Implant), saç ekiminin en son ve en popüler ekim tekniğidir. Donör bölgeden “Mikro Motor” ile alınan kökler/greftler “Implanter Pen” adı verilen 0,6 – 0,8 mm çapında özel kalemlere konur ve bu kalemler doğrudan deri altına saç kökünü transfer eder. Bu nedenle saçlı deride dikiş veya kesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bu son teknik, cm2’ye ekilecek folikül sayısını arttırır, cilt hasarını önler ve implant bölgesinde herhangi bir cerrahi kesi açılmadığından kanamayı minimuma indirir (örn. kanal tekniği). Cilt hasarı ve minimum kanama, iyileşme sürecini önemli ölçüde hızlandırır.

Bu yöntemin en büyük avantajlarından biri, alınan saç köklerinin/greftlerin dışarıda kalma süresini kısaltarak daha sağlıklı ve güçlü kalmalarını sağlamasıdır. DHI tekniğinde ekim öncesi tüm saçların tıraş edilmesine gerek yoktur. Sadece donör bölgeyi tıraş etmek yeterlidir.

Siz Antalya Belek’te havuzlu villanızda tatilinizi gerçekleştirirken tatilinizin son 3 günü DHİ Kalem Tekniği ile saçlarınızı ekiyor, ve gülümseyerek Antalya’dan ayrılmanızı sağlıyoruz. Mutlu ve Gülümseten Tatil İçin şimdi hemen rezervasyon yapın.

Saç Ekimi Randevu ve Bilgi İçin WhatsApp Hattımızdan İletişime geçiniz.