Akdeniz Akşamları Sizi Çağırıyor!

Tatil planlarınızı yaparken Belek’te Havuzlu Villa Kiralamayı düşünebilirsiniz.

Antalya şehri Torosların eteğinde falezlerin üzerine kurulu, dağların deniz ile buluştuğu bir gerdanlıktır. Belek ise, bu gerdanlığın adeta incisidir. Bu yaz rotanızı Antalya’ya çevirin, tatil planlarınızı yapmadan önce mutlaka Belek destinasyonunu da bir inceleyin. Aileniz ve dostlarınız ile tatil planı yapmadıysanız sizin için en ideal yer Antalya Belek’tir.

Doğanın cömert davrandığı Belek, muhteşem sahil şeridi ile pırıl pırıl parlayan denizi ve masmavi derin suları ile size farklı bir tatil deneyimini sizlere sunar. Akdeniz’in ılık meltem rüzgarlarının sahillerini dövdüğü bu şehir, falezlerin üzerinde sizlere akşamları büyülü bir atmosfer sunuyor.

Torosların Serin Suları İle Beslenmiş Farklı Lezzetler

Torosların serin sularında beslenmiş taze sebzeler ve meyvelerden tatmak, şahane lezzetleri deneyimlemek için Antalya’da tatil yapmayı tercih edin.  Çevre köylerin zengin mutfağını tanımak istiyorsanız yöresel tatların deneyimini mutlaka yaşamalısınız. Dünya mutfaklarının yanı sıra yöresel lezzetleri de denemek ve akşam yemeğinizde Akdeniz’in balıklarını tercih ederek Belek’teki tatil beklentilerinizi arzu ettiğiniz şekilde karşılayabilirsiniz.

Konforlu ve Rahat Bir Konaklama

Tatil planınızı yaparken sadece yılda birkaç gün dinleneceğiniz bu planı heba etmeyin. Yapacağınız tatilinizde konfor çok önemlidir. Özellikle tatil satın alırken internet sitelerinde şahane resimlere aldanıp satın aldığınız otellerde hüsrana uğramanız içten bile değildir. Tatilinde sürpriz yaşamak istemeyen aileler, özellikle firmamızın kiraladığı günlük kiralık villaları tercih ediyorlar. Firmamızın sunduğu bu hizmet sayesinde 6 – 8 -10 kişilik kalabalık aileler tatillerini, hem huzur içerisinde hem de daha ekonomik fiyatlarla, dinlenerek geçiriyorlar. Böylelikle, Antalya’da konforlu bir tatilin kapılarını, www.gunlukvillakiralik.com sitesinden satın aldıkları ev kiralama hizmeti ile aralıyorlar.

Villa Kiralama hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, Konforlu bir yaşam tarzını satın alarak, aileleri ile rahat ve huzurlu bir tatil isteklerini de karşılıyorlar. Hepsini ve daha fazlasını Antalya Belek’te bulmak mümkündür.

Yaz denince akla, deniz, kum, güneş gelmektedir. Bu üçlü daima ilk sıralarda yer alır. Belek sahillerinde bu üçlüyü en güzel haliyle bulmak mümkün. Akdeniz’in incecik kumları ile bezenen Belek sahilinde güneşlenirken, sahil bandında yer alan Paraşüt, Jet ski, kayak su sporları aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tatili sıradan olmaktan çıkarmak için ise, Köprülü Kanyonda Rafting, Davraz da kayak, Jip Safari ile gezinti ve turlar yapma olanakları da mevcuttur. Dilerseniz Türkiye’nin en kaliteli Tema Parkı olan Land Of Legends de devasa kaydıraklarda ve su parkında eğlenmek, büyülü gösteri ve Showları izleyerek anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Tüm bunlara ilaveten Akdeniz’in yaz konserlerine katılıp eğlencenize biraz farklı lezzetler ve farklı renkler katabilirsiniz.

Yepyeni bir tatil anlayışı için hemen bizimle iletişime geçin.

Günlük Havuzlu Villa Kiralama Hizmeti için WhatsApp hattı: 05326547009