Antalya Günlük Yat Turları

Antalya tatilinizi eşsiz kılmak isterseniz, özel yatınızla Akdeniz’in derin sularında koyları keşfedin.

Sakin ve huzurlu bir tatilin anahtarı kalabalık plajlardan uzak durmaktır. Yaz aylarında tatilin amacı, bütün bir yılın yorgunluğunu ve koşuşturmalarını unutmak ve yaşam enerjisi toplamaktır. Bizimle gerçekleştireceğiniz tatil programlarında istediğiniz sakinliği ve dinginliği bizimle elde edeceksiniz. Saklı Kayları keşfedip, Akdenizin derin ve mavi sularında serinleyeceksiniz. El değmemiş doğanın gücünü keşfedip, cırcır böcekleri korosundan ”Akdeniz Akşamları” şarkısını dinleyeceksiniz. Yatlarımız ile gerçekleştireceğiniz bu turlarda yüzmenin tadını, huzurun anlamını yeniden kavrayacaksınız. Unutulmaz ”Akdeniz Akşamları”nı yaşamak için bizimle irtibata geçin.

Yelkenli Yat Turları

Yelkenli Yat Turlarımız Kemer Marinadan veyahut Maxx Royal Kemer Resort’ta başlar ve aynı yere geri dönüşüm ile tur biter. Ziyaret alanlarımız Antalya’nın eşsiz koylarından Cennet Koyu ve Kleopatra Koyu’dur. Bu eşsiz dinginlikteki koyda dinlenmek ve mola vermek harikadır. Phaselis tarihte Likya’da bulunan antik bir Yunan ve Roma şehridir. Antalyanın gözde ilçesi Kemer’e yakın konumdadır. Tarihi özelliklerinin yanında plajlarıyla bir deniz turizmi alanı işlevi görmektedir. Turlarımızda mola verdiğimiz bu koylarda öğle yemeğinizi yiyip, denizde yüzme ve spor aktiviteleri yapabilirsiniz.

Motorlu Yat Turları

Motor Yat Turlarımızda aynı marinadan Kemer Marinasından veyahut Maxx Royal Kemer Resort’tan kalkmaktadır. Tur bitimi yine Kemer Marina’da son bulmaktadır. Turlarımızda Olympos Antik Kenti, Porto-Ceneviz Koyu, Kleopatra Koyu ve Phaselis’te yüzme molaları verilerek programlarımızı tamamlıyoruz.

SULU ADA (KRAMBUSA) – ADRASAN

Dilerseniz Motor Yat  ile Adrasan Koyları ve Sulu Ada gezisinide planlayabilirsiniz. Suluada, Adrasan Koyu, Sazak Koyu, Porto-Ceneviz üç adaya geçidi olmak üzere çeşitli koylarda yüzme molaları veriyoruz. Öğlenleri yemek ve dinlenme molaları vererek tatilinizin harika geçmesini sağlıyoruz.

KEKOVA BİR GÜNLÜK TUR

Porto Ceneviz koyunda kahvaltı ve yüzme molası sonrası, hareket ederek Kekova’da öğle yemeği ve dinlenme için mola veriyoruz. Hareketimiz ile Karalos (Salyangoz) Koyu’nda yüzme molaları vererek, Sazak Koyu’nda ise akşam yemeği molası veriyoruz. Dilerseniz Demre’de Saint Nicholas kilise turu da düzenlenebilir.

Tüm turlarımızda öğlen yemeklerimizde Balık, Tavuk ve Et sunuyoruz. Mevsim salataları ve mevsim meyveleri menünün vazgeçilmezleridir. Dilerseniz çocuğunuza özel menüde hazırlayabiliriz. Atıştırmalıklar ve çerez her daim bulunur. Maxx Royal Kemer Resort misafirleri için yiyecek ve içecek talep edildiğinde otel tarafından karşılanacaktır.

Yatlar

S/Y GAMBLER -/- MY THE SPRİNTER -/- WHISPER