Antalya Belek Sahibinden Günlük Villa Kiralama

Tatil Rezervasyonu Tercihinizi Belek Villalarından yana yapın

Antalya Belek bölgesi villa kiralama servisimizden bütçenize en uygun villaları bulabilirsiniz. Yaz tatili programınızı yapmadan önce ailenize ve bütçenize uygun villa kiralama yöntemini araştırmak oldukça zor olabilir. İnternet sitelerinde yüzlerce villa arasından size uygun olan villayı aramak ve kiralamak zahmetinden kurtulmanız için size uygun olacak villayı müşteri hizmetlerimizden danışarak bulabilirsiniz. Günlük havuzlu villa kiralama yapabileceğiniz villamızın özellikleri şunlardır.

Villamız 2 +1 dubleks şeklindedir. Villada 4 yetişkin ve 2 çoçuk olmak üzere 6 kişi rahatlıkla konaklama yapabilir. Belek oteller bölgesinde bulunan villamız, Kadriye Halk Plajlarına 3 km mesafededir. Gündüzleri plajlarda yüzmek ve serinlemek isterseniz, yürüyerek 15 dakika içerisinde bu plajlara ulaşmanız mümkündür. Yahut 20 dakikada bir servis yapan dolmuşlara binerek Belek plajlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ortak Havuzlu Villa Kiralama

Villamız temiz ve modern dizaynı ile ziyaretçiler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Villamızın salonu havuz ile iç içe olup, havuz başı masanızda sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz. Çocuğunuz havuzda yüzerken kontrolünüz ve çoçuğunuzun üzerindeki hakimiyetiniz oldukça kolay ve rahattır.

Villa havuzu diğer misafir evler ile ortak kullanımı bulunmaktadır. Havuz bakımları periyodik olarak 3 günde bir yapılmaktadır. Hijyen ve temizdir. Havuz olimpik ve normal derinliktedir. Amerikan mutfağı ve salon ile olan bağlantısı nedeniyle villanın havuzuna bir adımda ulaşma imkanına sahipsiniz. Adımınızı atar atmaz havuza ulaşabilirsiniz. Mutfak tam donanımlı ve bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeye sahiptir.

Villanın tasarımı ve konumlanması 4-5 kişilik bir ailenin tüm tatil beklentilerini karşılamaktadır. Villa konumu itibarı ile Belek çarşı merkeze oldukça yakındır. Etrafında mutfağınız için eksik olan her türlü alışverişi yapabileceğiniz marketler bulunmaktadır. Arzu eden misafirler Antalya şehir merkezine dolmuşlar ile 20 dakikada ulaşabilirler.

Villa konumu itibarı ile ortada bir konumda olup, ulaşım oldukça rahattır. Villamızda elektrik kullanımı ve su kullanımı misafirlerimize ait olup, girişte saatler kontrol edilerek çıkışta kullandıkları kadar ödemeleri tespit edilip ödemekle zorunludur.

Temizlik için 1 defaya mahsus 1200 TL temizlik ücreti alınmaktadır. Konaklama süresinde 2.ci bir temizlik istenirse bu temizlik ücretide ekstra ödemesi yapılmak zorundadır. 

Depozit olarak 5000 TL alınır. Misafirlik süresinde kullanılan ev eşyalarına bir zarar verilmez ise çıkışta depozit olarak alınan ücret kontrol edilerek iade edilir. 


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 2+1
  • Banyo Sayısı: 1
  • Metrekare: 150 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 2
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 4500 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 6000 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 6000 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 6000 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 6000 TL

Konum