Belek Günlük Kiralık Villa

Yaz tatili programınızı Belek’teki Günlük Kiralık Villa seçeneklerine göz atmadan yapmayınız.

Belek ilçesinde yer alan Antalya, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Turistler için Türkiye’de kaldıkları süre boyunca Antalya’yı ziyaret etmek elzemdir. Şehirde turistleri ağırlayabilecek çok sayıda otel ve villa bulunmaktadır. Örneğin Antalya’nın popüler beldesi Belek’te günlük kiralık villalar bulunmaktadır.

Turistler Antalya villalarında konaklamayı tercih ederek şehrin doğal güzelliklerinin ve eşsiz kültürünün tadını aynı anda çıkarabilirler. Antalya’da günlük kiralık villalar şehir merkezine yakın konumdadır; Bunlar, şehri daha fazla keşfetmek isteyen ziyaretçiler için oldukça iyi seçeneklerdir. Şehir merkezine biraz daha uzak ama ulaşımı çok da zor olmayan villalar vardır.

Belek Turizm yolu üzerinden yaz aylarında 15 dakikada bir şehre giden dolmuşlar bulunmaktadır. Günlük Kiralık Villa seçeneğini tercih eden misafirler, Antalya’ya bu ulaşım araçları ile rahatlıkla ziyaretlerini gerçekleştirebilirler.

Günlük Kiralık Villa’nın Özellikleri

5+2 müstakil ve yüzme havuzlu villamız nezih bir mahallede olup, denize olan uzaklığı arba ile 5 dakikadır. Antalya Havalimanından villamıza uzaklığı ise 22 km.dir. Evin sokağında girişte A101 market ve alışveriş yapılabilecek mekanlar yürüme mesafesindedir. Binada mevcut wi-fi bulunmaktadır. Binada 3 banyo ve 3 tuvalet vardır.

Her odada klima bulunur. Elektrik ve su, temizlik extra olarak ücretlendirilir. Elektrik 1 KW 3.5 TL, su 1 Ton 18 TL. olarak ücretlendirilir.

Temizlik 1 defaya mahsus olarak 1000 TL ücretlendirilir. Land of legends uzaklığı 4km dir Kadriye plajına uzaklığı 3 km Belek plajına uzaklığı 5 km dir. Villamızın çevresi kapalıdır . Muhafazakar Aileler için çok uygundur. Arzu edilirse Boğazkent’te bayanlar Plajı mevcuttur. Gezmek için Silyon Harabeleri ve ekstra zeytin mağarası vardır. Ulaşım dolmuş Antalya’ya her 20 dakikada bir kalkmaktadır.

Kiralama Rezervasyon Yapıldığında %30 Peşinat alınır. İptaller 1 ay önce yapıldığı taktirde paranın tamamını iade edilir.

15 gün içerisinde İptal durumunda %15 İade edilir. 15 gün süre geçerse iptal ücreti iade edilmez.

Kiralama yapılmadan önce Kaparo olarak 5000 TL alınmaktadır. Her hangi bir hasar meydana gelmediğinde kaparo iade edilir.

Tatil İçin Villa Kiralama hizmetimiz sayesinde aradığınız villayı sizlere çok uygun fiyatlara sunabiliriz.

Bizi arayın size en uygun villayı tavsiye edelim.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık Villa
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye
  • Oda Sayısı: 5+2
  • Banyo Sayısı: 3
  • Metrekare: 289 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: Klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 31 Mayıs 3500
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran 4500
3. Fiyat Listesi 1 - 31 Temmuz 4750
4. Fiyat Listesi 1 - 31 Ağustos 4750
5. Fiyat Listesi 1 - 31 Eylül 4000

Konum