Antalya Belek Bütçenize Uygun Tatil Villaları

Belek Plajlarına yakın Tatil Villaları Kiralayabilirsiniz

Antalya Belek Tatil Villaları fiyatlarının ekonomik ve uygun olması, bölgeyi villa kiralamada cazibe merkezi haline getiren önemli detaylardan birisidir. Havuzlu ve denize sıfır villalar ailelerin tatil planları için oldukça uygun bir bölgedir. Eşsiz deniz manzaralı keyifli bir tatil villası kiralanmak isteyenler Belek’teki bu villaları tercih etmektedir.

Belek Tatil Villaları Turizm Yolu üzerinde konumlu ve 3+1 salon şeklinde inşaa edilmiştir. 6-7 kişilik kalabalık ailelerin rahatlıkla konaklama yapabileceği villamızda kendisine ait özel bir havuzu vardır. Geniş ve rahat bir konumda olan villamızda, akşam yemeklerinizi yada sabah kahvaltısını aileniz ile beraber havuzbaşında kalabalık bir ortamda yapabilirsiniz. Villamızın Belek merkeze uzaklığı 5 dakikadır.

Belek çarşıya dolmuş ile kısa sürede varabilir, alışveriş yapmak için mağazaları gezebilirsiniz. Villamızdan marketlere olan uzaklık ise, 5 dakikalık mesafededir. Belek Halk Plajına yada sahile uzaklığı 15 dakika yürüme mesafesindedir. Yürümek istemezseniz dolmuş veyahut taksiyle de ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Muhafazakar aileler ve mahremiyete önem veren kişiler için oldukça uygun olan villamız, tatil için villa kiralama kararınızda en doğru tercih olacaktır.

Belek, sessiz, sakin ve huzurlu tatilin yegane merkezidir. Bu bölgede yan yana sıralı yüzlerce tatil villaları konumlanmıştır. Villamız konumu itibarı ile sahil bandına, diğer villalara oranla daha yakındır.

Tatilinizin tadını çıkarmak için, Belek Tatil Villaları‘nı tercih ederseniz hizmetimizden memnun kalacaksınızdır.

Villada Ekstra Ödemeler Nelerdir?

Villamızda konaklama yapan misafirlerimiz elektrik ve su giderlerini kendileri ödemesi gerekmektedir. Villamıza giriş yapılırken saatler not alınır. Çıkışta ise kullanılan elektrik ve su giderleri hesaplanarak misafirlerimizden talep edilir. Elektrik KW 3.5 TL , su ise tonu 16 TL dir. Temizlik 1 defaya mahsus olmak üzere 650 TL alınır. Konaklama süresinde Ekstra ikinci bir temizlik istenilmesi durumunda tekrardan aynı ücretle ücretlendirilmektedir. Villa Tatil Evleri Covid-19 kurallarına göre temizlenmektedir. Havuzun bakımı 3 günde bir yapılmaktadır. Havuzun suyu sürekli kontrol edilip eksik olması durumunda klorlanmaktadır. Firmamız, sizin rahat bir tatil geçirmeni diler ve her türlü olanakları sizlerin hizmetine sunar.

Tatil Villaları Konumu Nedir?

Antalya Kadriye Belek bölgesinde dünyaca ünlü (The Land of Legends) Tema Parkı bulunmaktadır. Kadriye merkezinde bulunan yolun sonundan, kavşak dönüşünden Belek istikametine doğru dönülerek turim yoluna girilir. Turizm yolunda yaklaşık 150 metre ilerledikten sonra, solda bulunan sıralı villalardan birisi villamızdır. Villamız, anayola çok yakın olup, buradan şehre inmeyi düşünürseniz, rahatlıkla 30 dakikada bir geçen Antalya-Kadriye dolmuşlarına binebilir, 30 dakikada Antalya Merkeze varabilirsiniz. Havalimanına gidişlerde bu anayol üzerinden yapılmakta olup, yine dolmuşlar vasıtası ile havalimanına kısa sürede varabilirsiniz.


İlan Detayı
  • Emlak Durumu: Günlük Kiralık
  • Emlak Tipi: Villa
  • Adres: Antalya / Belek / Kadriye Mahallesi
  • Oda Sayısı: 3+1
  • Banyo Sayısı: 2
  • Metrekare: 150 m²
  • Bulunduğu Kat: 1
  • Kat Sayısı: 3
  • Isıtma: klima

Video

Fiyat Listesi
1. Fiyat Listesi 1 - 30 Mayıs 5.000 TL
2. Fiyat Listesi 1 - 30 Haziran - 6.000 TL
3. Fiyat Listesi 1 - 30 Temmuz 6.500 TL
4. Fiyat Listesi 1 - 30 Ağustos 6.500 TL
5. Fiyat Listesi 1 - 30 Eylül 6.500 TL

Konum