Belek’te Eğlence ve Aktiviteler

Havuzlu Villanızda sakin ve huzurlu bir tatil geçirken, Kadriye Belek’te Tema Park keyfini çıkarabilirsiniz.

Belek bölgesinde kiraladığınız havuzlu villalarımızda huzurlu bir tatil geçirirken canınız çok sıkılırsa enlencenin doruklarını yaşayabileceğiniz mekanlarda bulunmaktadır. Bu mekanlar arasında en popüler olanı ise The Land Of Legends Theme Park‘tır. İçerisinde hız trenleri, gösteriler, atlıkarıncalar, konserler, kafeler ve marka mağazaların yer aldığı geniş bir alana yayılmış Tema Park eğlencenin sınırlarını zorlayabileceğiniz bir eğlence alanıdır. Girişler bilet ile yapılmaktadır. Beğeni olarak 10 üzerinden 8.5 puan alan Antalya’daki tek eğlence parkıdır.

Tema Park (The Land of Ledends)

Evinizde rahat ve sakin bir tatilin keyfini çıkarırken bazı günlerinizi, etrafı keşfetmeye veyahut biraz eğlenceye vakit ayırmak isterseniz The Land of Legends bunun için biçilmiş kaftandır. Tema Parklar alanında dünyada sayılı parklar arasındadır. İçerisinde kendinizi kaybedileceğiniz bir alana yayılmış olan çeşitli aktiviteler ve bir kahvenizi yudumlayabileceğiniz kafeler bulunmaktadır. Tema parkın içerisinde çeşitli mağazalardan kaliteli markalara, lunaparktan, gösteri alanlarına kadar herşey düşünülmüş. Ayrıça konaklamak için harika bir otelide bulunmaktadır. Kadriye ‘ye geldiğinizde en güzel eğlenceyi bu Tema Park alanında yaşayabilirsiniz.

Turizm, alanında yepyeni bir konsept ve kültür paylaşımını en iyi yaşatan bir işletmedir.

Şovlar, ve gösteriler ile adeta büğeleneceğiniz bir akşam geçirmek isterseniz en ideal tercih olacağından emin olabilirsiniz. The Land Of Legends ile çılgınlıklar, eğlence, ve güzel vakit geçirecek alanlar oldukça çeşitlidir. Müzikal komedilerinin yanı sıra Yunuslar ile yapılan şov gösterler adeta büyüleyicidir. Hayran kalacağınız bir akşam için ve ailelerin bir arada yaşayabileceği eğlenceyi kaçırmayacaksınızdır.

Waterfront Kingdom Show

Tema Park olarak Antalya’nın en büyüğü ve en gözde mekanı The Land Of Legends waterfront Kingdom Show ile yunusların eğitmenleri ile yapılan şov gösterilerine hayran kalacaksınız. Yunuslarla beraber yüzecek, bu anı hatırlamak için ise dilerseniz yunuslarla birlikte resim çektirebileceksiniz. 300 kiloyu aşan bu balıklarla yüzmek ve onlarla geçireceğiniz vakit dopdolu olacak. Kaydıraklarda ve dalga havuzunda çeşitli aktivitelere katılarak dostlarınızla eğlenceli bir zaman geçirmeye ne dersiniz? O zaman bizi arayın sizin için yer ayırtalım.

İletişim için WhatsApp hattımızı arayabilirsiniz.