Balayı İçin Villa Kiralama

Gözlerden uzakta ve unutulmaz bir balayı istiyorsanız, Antalya Belek’te şahane villalarımızdan kiralama yapabilirsiniz

Balayı Villa Kiralama isteklerinizi karşılayan firmamızda, size uygun yüzlerce villa bulunmaktadır. Balayı, daha çiftler evlenmeden önce hayalini kurdukları birlikte geçirecekleri bir tatil kavramıdır. Evlilik planları yapılırken çiftler arasında en sık konuşulan konu balayını nasıl geçirecekleridir. ”Balayı” planlarına tatil konseptini koyan çiftler ise daima bu özel zamanın unutulmaz kılınmasını arzu etmektedir.

Çiftler, evlilikleri boyunca anlatabilecekleri bir hikayeleri ve maceraları olsun isterler. Balayı Villaları, tatil alternatifi arasında çiftlerin en çok rağbet ettiği bir tatil konseptidir. Yeni evli çiftlerin balayı tatili tercihi genelde şöyle olmaktadır;

Çiftler, bu özel anı yaşamak için otel kalabalığının dışında, gözlerden uzakta eşiyle sakin ve sessiz bir ortam aramaktadır. Balayı kavramı çiftlerin birlikte yaşama arzusunun ilk adımları sayılmaktadır. Çiftler bu süreçte birbirlerini daha iyi tanır ve balayında yaşadıkları anıları ölümsüzleştirmek ister.

Her evli çiftin mutlaka bir ”Balayı” hikayesi vardır. İşte bu yüzden çiftler bu hikayeyi unutulmaz kılmak için ellerinden geleni yaparlar. Haliyle bu çiftlerin birbirlerine daha fazla yakınlaşma ve aşklarını bir üst seviyeye taşıma imkanına olanak tanır.

Antalya Belek Bölgesi ”Balayı Villaları Kiralama”  konusunda diğer illere göre oldukça rağbet görmektedir. Bu villalar çiftlerin aradığı mahremiyeti ve arzu edilen gizliliği karşılayabilmektedir. Belek Villaları, çiftlerin balayılarını gözlerden uzakta kimsenin rahatsız etmediği bir ortamda geçirmesine imkan sağlamaktadır.

Yeni bir hayat birleştiren çiftler için ”balayı” önemli bir tatil konseptidir. Firmamız, Antalya Belek bölgesinde yeni evli çiftler için balayılarını mutlu ve uygun fiyatlara geçirebilecekleri bir tatil konsepti paketleri sunmaktadır. Özel havuzlu ve şık bir tatili arzulayan çiftler, oldukça ekonomik fiyatlara villa kiralamaya web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirler.

Villalarımız Tripleks olup, her birisinin özel kendine ait havuzları bulunmaktadır. Çiftlerimiz dilerlerse havuzbaşında barbekü keyfi yapıp, güzel bir gecenin ve keyifli bir akşamın tadını, baş başa kalarak çıkarabilirler.

Balayı Villalarımızı Gelin İçin Özel Olarak Hazırlayabiliriz.

Evlilikte ilk dönem nasıl geçerse, çiftlerin sonraki süreçtede hayatlarının aynı şekilde devam edeceğine yönelik genel bir kanı vardır. Dolayısıyla ”Balayı” aslında evliliğin ilk adımı olarak görülür. Yeni evli çiftler evlilik adımlarını atarken akıllarında her zaman balayını iyi şekilde geçirmek, ve mutluluklarının ilk adımlarını doğru atmak isterler.

Damat adayları genelde evlendikleri hayat arkadaşlarına, daima unutamayacakları bir balayı gecesi yaşatmayı arzu ederler. Çünkü bayanlar için bu özel günlerin ayrı bir önemi bulunur. Çiftler, hayatları boyunca yaşadıkları bu geceyi daima mutlu anılar ile hatırlamak isterler. İşte bu önemli geceyi mutlu ve daima hatırlanır kılmak arzunuzu, firmamızın;

”Balayı Hizmetleri” ile çiftlerin, unutulmaz bir gece geçirmesini sağlıyoruz.

Balayı Villa Kiralama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Villanın girişinden itibaren, yatak odanıza kadar olan yolları kırmızı güller ile donatıyoruz. Dilerseniz, havuzbaşında eşiniz ile yiyeceğiniz akşam yemeğinizi organize ediyoruz. Yemekte eşinize sürpriz yapmak isterseniz, çalgılı sazlar ve keman ekibini sizin özel geceniz için organize ediyoruz. Kısacası, balayınızı unutulmaz bir gece ile taçlandırıyoruz.

Mutlu ve eğlenceli bir gece geçirdikten sonra ertesi gün, dünyaca ünlü ”Köprülü Kanyon” Rafting alanında eşiniz ile rafting macerası geçirmenizi sağlıyoruz. Öğleden sonra, seyir tepesinde bulunan ”Teleferik” hattından Antalya’ya kuş bakışı izleyebilirsiniz. Balayının 3. günü ise, yine eşsiz bir macera olan ”Tandem Paragliding” ile Alanya’nın bulutları arasından paraşüt ile Kleopatra Plajına süzülebilirsiniz.

”Balayınızı eşsiz kılmak için yeni şeyler denemekten çekinmeyin.”  

Firmamız ile iletişime geçerek kendi ”Balayı” planlarınızı bize anlatabilir, balayınızın size özel kılınmasını sağlayabilirsiniz.

Eşiniz ile geçireceğiniz bu 3 günlük turumuz ile, unutulmaz anılar ve macera dolu bir ”Balayı Tatili” sizi bekliyor.

BALAYI TATİLİ PAKET FİYATLARI

BALAYI VİLLASI + MACERA PAKETİ = 55.000 TL (3 Günlük)

Paket İçeriği  = ( Havalimanından Limuzin ile Transfer + Villa Konaklama hizmeti + Köprülü Kanyon (Rafting) macerası + Teleferik + Tandem Paragliding + Havalimanına Limuzin ile varış)

BALAYI VİLLASI + MACERA PAKETİ 2 = 105.000 TL (7 Günlük)

Paket İçeriği  = ( Havalimanından Limuzin ile Transfer + Villa Konaklama hizmeti + Köprülü Kanyon (Rafting) macerası + Teleferik + Tandem Paragliding + Havalimanına Limuzin ile varış)

Balayınızı macera dolu ve eşsiz kılmak istiyorsanız? ”Balayı Villa Kiralama Paketlerimiz” İçin Bizimle İletişime Geçin. Arzu ederseniz istekleriniz doğrultusunda paketi belirleyelim.