Günlük Turlar ve Aktiviteler

Evinizde huzurlu tatilinizi geçirirken, maceraseverler için özel olarak misafirlerimize çeşitli aktiviteleri ve günlük turları öneriyoruz. Tatiliniz eğlenceli hale getirmek ve eksterm sporlar yapmak isteyen tatilcilerimize; Rafting, safari turu, jeep safari, dalış turları ve atv quad safari gibi bir çok aktiviteyi öneriyoruz.

Buggy Safari

Buggy safari turlarımız her gün yapılmaktadır. Antalya buggy safari turu her gün dilediğiniz bir saat programı içerisinde katılabilirsiniz. 3 saatte bir trasfer işlemini yaptığımız turlar için belirlediğiniz saat aralığında sizleri buggy safari için turlara eklemleyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey size uygun zamanı tayin etmek.

Buggy Safari’de yaş sınırı vardır. 16 yaşından büyük herkes buggy safariye katılabilir. Küçük yolcularımız ise ebeveynleri ile tura katılması mümkündür. Eğitmenler ile verilen eğitimden sonra herkes buggy safari yapabilmektedir. Turlar 2 saattir.

Tüplü Dalış Turu

Dalış ekibimizle birlikte, yeni başlayanlar için Akdeniz Mührü Deneme dalışının büyüsünü, ileri düzey ve profesyoneller için bireysel dalış alanlarını deneyimleyin. Sağlanan tüm ekipmanlar ve teknik talimatlar eğitimli dalış eğitmenleri tarafından verilmektedir. Bu günlerde dalış okulumuzda dalış sertifikası alma imkanınız vardır.

Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü, diğer bir adıyla paragliding, en popüler ve özel bir pist ya da hava aracı gerektirmeyen tamamıyla rüzgâra eşlik edilerek yapılan bir spordur. Antalya Tahtalı Yamaç paraşütü ile tüm Akdeniz sahilini aynı anda görebileceksiniz. Akdenizin semalarında eşsiz sahil ve doğal güzellikleri izlerken yamaç paraşütüyle adrenalin dolu bir macera keyfi yaşayacaksınız.

Paragliding, önceden bir eğitim ya da tecrübe gerektirmeden uçmayı seven herkesin rahatlıkla yapabileceği bir sporudur.

Quad Safari

Ayaklarınızı yerden kesecek ve yolculuğunuza heyecan katacak olan arazi motosikletleriyle özgürlüğün tadını çıkarın. Antalya Quad safari turları, macera ve aksiyonun bol olduğu Lara bölgesinde yapılmaktadır. Çamurlu engebeli arazilerde heyecanlı, adrenalin dolu farklı bir deneyim yaşayacaksınız.
Quad Safari turlarına katılmak için tecrübeli sahibi olmanıza gerek yokturdur. Tur öncesinde uzman rehberlerimiz  tarafından bilgilendirme verilmektedir. Quad Safari turları çamurlu ve tozlu bir aktivitedir. Bu nedenle yanınızda yedek kıyafet getirmenizi öneririz. Quad safari turumuz 2 saatlik bir aktivitedir.

Body Fly – Rüzgar Tüneli

Bodyflying ile kuşlar gibi özgürce uçarak yer çekimine meydan okuyacaksınız.
Tünelin içersinde 2’şer dakikalık periyotlar ile toplam 4 dakika olmak üzere sSaatte 220 km hızla aşağıya düşme efektini yaşayacaksınız. Rüzgar tüneli ile eğlencenin ve adrenalinin tadına varın. Rüzgar tüneli her yaştan insana hitap eden bir spor ve eğlence faliyetidir.

Güvenli yapısı ile herhangi bir kaza riski olma ihtimali yoktur.